article

0908 159 553

Potrebujete poradiť?
Zavolajte nám

article

Jesenského 230/7

Partizánske

Byty

Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Výkup bytov – v osobnom alebo družstevnom vlastníctve

Nikam nechodíte, všetko vybavíme za vás.
Ponúkame výkup nehnuteľností! Či už je váš byt v osobnom alebo v družstevnom vlastníctve, zadlžený alebo nezadlžený, v dražbe alebo tesne pred dražbou... Hľadáte nejaký rýchly a výhodný spôsob? Je vám váš byt na príťaž? Vyrovnáme všetky vaše dlhy za vás! Vyplatíme vám potrebnú čiastku do 24 hodín a to v hotovosti! Postaráme sa o všetky formality, vybavíme úradné a právne náležitosti, vieme vám odborne poradiť ohľadom vášho bytu a to všetko spoľahlivo, rýchlo a profesionálne. Nechajte to na nás a zverte sa do našich rúk!

Dostali ste sa do omeškania platieb?

Ak už ste sa dostali do omeškania platieb, môžete čoskoro očakávať, že sa dostanete do rúk exekútorovi, resp. váš byt bude ponúknutý do dražby.

Nečakajte príliš dlho

Je lepšie predať váš byt, ktorý je zadĺžený, čo najrýchlejšie, a tak získať peniaze na vyplatenie dlhov. Čím dlhšie čakáte, tým viac váš dlh narastá a preto sa ľahko môže stať, že vám byt vydražia a vám nič nezostane - ani byt, ani žiadne peniaze. Výkup nehnuteľnosti zariadime pre vás rýchlo a diskrétne. Rovnako rýchlo dostanete peniaze do rúk.

  • úroky z omeškania vám narastajú každý deň
  • môžete očakávať neprimerané pokuty a poplatky

Odkúpime akýkoľvek byt po neplatičoch - i zadĺžený

Vyplatíme vaše dlhy rýchlo a bez zbytočného čakania. Pri predaji bytu vám poskytneme predpredajovú finančnú zálohu (výška zálohy sa stanoví dohodou).

Byty vykupujeme hlavne v mestách a regiónoch: Zlaté Moravce, Partizánske, Prievidza, Žilina, Martin, Rajec, Púchov, Považská Bystrica, Trenčín, Bánovce, Trnava, Senec, Galanta, Nové Mesto, Nová Dubnica, Sereď, Šala, Nitra, Vráble, Levice, Piešťany.

Kontaktujte nás

Rovex Reality plus s.r.o.

Mgr. Adrien Komžík
0908 159 553

vykuprealit@gmail.com