article

0908 159 553

Potrebujete poradiť?
Zavolajte nám

article

Jesenského 230/7

Partizánske

Oddlžovanie nehnuteľností

Naša spoločnosť sa riadi pri výkupe nehnuteľností predovšetkým 3 slovami.
Garancia - Spoľahlivosť - Diskrétnosť.

Ponúkame majiteľom nehnuteľností bezpečný spôsob pri výkupe nehnuteľnosti, ako aj pri oddlžení nehnuteľnosti. Pokiaľ sa na vašom rodinnom dome, či byte nachádzajú nejaké ťarchy, ako napríklad exekúcie, dlhy, sudcovské alebo exekútorské zástavy a nechcete prísť o svoju nehnuteľnosť alebo hľadáte spôsob ako znížiť splátky už existujúcich úverov - najlepším riešením pre vás je oddlženie nehnuteľnosti!

Nepoužívame klasické a zdĺhavé postupy pri oddlžovaní a výkupe nehnuteľností. Garantujeme tie najvýhodnejšie podmienky pri výkupe nehnuteľností alebo oddlžovaní nehnuteľnosti. Poskytujeme profesionálne služby, ako aj finančný a právny servis. Každý náš klient má individuálny prístup. Oddlženie nehnuteľnosti je nebankový finančný produkt, ktorý je určený pre klientov, ktorí potrebujú oddlžiť nehnuteľnosť. Oddlženie nehnuteľnosti je bez akéhokoľvek poplatku vopred. Spolupracujeme s klientmi v každej finančnej situácií. Napomáhame pri riešení dražobných a exekučných konaní. Vyplatíme celý dlh a následne sa dohodneme na odkúpení vašej nehnuteľnosti.

Pokiaľ potrebujete pomôcť s vašou nehnuteľnosťou, či už je to byt alebo rodinný dom, kontaktujte nás kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom – zavolajte, prezvoňte, pošlite SMS alebo nám napíšte e-mail a my vás budeme čo najskôr kontaktovať!

Súvisiace články - prečítajte si viac o výkupe realít

Kontaktujte nás

Rovex Reality plus s.r.o.

Mgr. Adrien Komžík
0908 159 553

vykuprealit@gmail.com