0908 159 553

Výkup nehnuteľností - skúsenosti našich klientov

Napísali o nás

"

Nepíšem často recenzie, ale teraz mi to nedalo. S manželom sme sa dostali do zlej finančnej situácie a náš rodinný dom sa nám dostal do dražby, keďže sme nevládali platiť hypotéku. Nie je hanba, keď sa človek dostane do podobnej situácie v akej sme boli my. Našťastie sme to nenechali len tak. Hľadali sme riešenie a na internete sme objavili spoločnosť Rovex Reality, ktorá sa zameriava aj na výkup nehnuteľností. Zavolali sme na uvedené tel. číslo a urobili sme veľmi dobre. Vyplatili za nás našu hypotéku a pomohli nám s náhradným bývaním. Ak by sa aj niekto z Vás ocitol v podobnej situácií ako my, určite odporúčame túto spoločnosť, za nás 100% spokojnosť. 😃

Katarína
Trenčín

"

Páčilo sa mi rýchle a seriózne jednanie pri výkupe nehnuteľností.

Pavol
Topoľčany

"

Dobrý deň, chcela by som sa s Vami podeliť o svoju skúsenosť. Zdedila som byt, ktorý bol zadlžený. Som slobodná mamička so 4-ročným synom, takže si asi viete predstaviť môj príjem. Nebolo z mojej strany možné, aby som si zobrala na svoj krk ešte nejaký byt s nevyplatenou hypotékou. V novinách som našla reklamu s popisom výkup nehnuteľností, právny servis zdarma, Rovex Reality. Zaujalo ma to a skúsila som zavolať. Hneď som bola spokojnejšia. Byt som predala tejto spoločnosti, zvýšila sa mi suma na účte, nehrozil mi už žiaden dlh a s Marcom sme mohli spokojne spávať.

Veronika
Banská Bystrica

"

Na tuto spoločnosť som sa nakontaktoval cez moju známu, keď potrebovala rýchlo predať byt. Ja aj ona mame len kladnú skúsenosť. .

Ivan
Galanta

"

Som menej dôverčivá osoba, ale tejto spoločnosti som dôverovala na 100% pri odkúpení môjho bytu. Ako povedali, tak sa aj stalo. Ďakujem ešte raz.

Monika
Senica

"

Syn si zobral na náš rodinný dom úver cez nebankovku, však čo by ste nespravili pre jediné dieťa... ale prestal ho splácať a nám klopal exekútor na dvere. Žiaľ, so synom sme stratili kontakt na nejaký čas. Nechceli sme byť vyhodení na ulicu a hľadali sme pomoc. Suseda nám priniesla kontakt na spoločnosť Rovex Reality, ktorú našla na internete, že sa zaoberá výkupom nehnuteľností, ktoré sú aj zadlžené. Skontaktovali sme sa s touto spoločnosťou, opísali sme im náš problém, ktorý oni vyriešili bez komplikácií.

Margaréta
Dunajská Streda

"

Odporúčam! Predával som byt a mal som záujemcu, ktorý chcel kúpiť byt na úver. Čakal som 2 mesiace kým mi nakoniec bolo oznámené, že úver je zamietnutý!! Na internete mi vyskočila reklama, kde bolo písané „peniaze do 24 hodín“. Klikol som a presmerovalo ma to na túto stránku, poprezeral som si ju a nakoniec som sa odhodlal zavolať. Peniaze za byt som mal v rukách za pár dní. .

Michal
Bratislava

"

Rozvádzali sme sa, potrebovali sme si už teraz s mojím ex manželom vysporiadať náš spoločný majetok, do ktorého patril náš rodinný dom. Samozrejme, že môj ex mal problém. Nechcel sa domu vzdať a ani nemal peniaze na vyplatenie mojej časti. Musela som to už navždy vyriešiť. Natrafila som na túto spoločnosť, kde som sa dočítala, že ponúkajú právny servis zdarma. Zavolala som. Povedala som im, že sa rozvádzam a že môj ex manžel nechce odísť z domu. Ich ponuka sa mi páčila, ten istý návrh som zreprodukovala exovi, ktorý s ním nakoniec súhlasil. Vďaka ich pomoci som sa mohla odlepiť od minulosti a teraz môžem spokojne žiť v prítomnosti.😃

Sofia
Levice

"

Zdedil som dom po rodičoch, avšak s mojou priateľkou sme už mali rozostavanú novostavbu. Ďalší dom by nám bol len na príťaž, plus bolo v ňom veľmi veľa spomienok.. Ponúkol som ho teda do výkupu nehnuteľností. Všetko prebehlo ľahko, peniaze som mal rýchlo a mohli sme si o to skôr dokončiť náš vysnívaný domček.

Marek
Šaľa

Chcete sa aj vy podeliť s vašimi skúsenosťami s výkupom nehnuteľností? Napíšte nám na vykuprealit@gmail.com.Máte záujem o výkup nehnuteľností? Vykupujeme domy, byty, pozemky a iné nehnuteľnosti. Zavolajte nám na 0908 159 553, pošlite nám mail na vykuprealit@gmail.com, alebo nám napíšte správu cez kontaktný formulár.

Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Formulár bol úspešne odoslaný.
Formulár sa nepodaril odoslať.