0908 159 553

Výkup bytov – v osobnom alebo družstevnom vlastníctve

Peniaze v hotovosti už do 24 hodín

  • Nedarí sa Vám v predaji Vášho bytu?
  • Potrebujete rýchlo peniaze v hotovosti za Váš byt?
  • Súri Vás predaj bytu z akéhokoľvek dôvodu?
  • Máte na krku exekúciu, či už je Váš byt pred dražbou alebo v dražbe?

Odkúpime akýkoľvek byt po neplatičoch i zadĺžený. Vaše dlhy vyrovnáme rýchlo a bez zbytočného čakania. Pri predaji bytu Vám poskytuneme predpredajovú finančnú zálohu (výška zálohy sa stanoví dohodou)


Nikam nechodíte, všetko vybavíme za Vás.
Ponúkame výkup nehnuteľností! Či už je Váš byt v osobnom alebo v družstevnom vlastníctve, zadlžený alebo nezadlžený, v dražbe alebo tesne pred dražbou... Hľadáte nejaký rýchly a výhodný spôsob? Je Vám Váš byt na príťaž? Vyrovnáme všetky Vaše dlhy za Vás! Vyplatíme Vám potrebnú čiastku do 24 hodín a to v hotovosti! Postaráme sa o všetky formality, vybavíme úradné a právne náležitosti, vieme Vám odborne poradiť ohľadom Vášho bytu a to všetko spoľahlivo, rýchlo a profesionálne. Nechajte to na nás a zverte sa do našich rúk!

Ak už ste sa dostali do omeškania platieb, môžete čoskoro očakávať, že sa dostanete do rúk exekútorovi, resp Váš byt bude ponúknutý do dražby.


- úroky z omeškania Vám narastajú každý deň
- môžete očakávať neprimerané pokuty a poplatky


Nečakajte preto príliš dlho. Je lepšie predať Váš byt ktorý je zadĺžený čo najrýchlejšie, a tak získať peniaze na vyplatenie dlhov. Čím dlhšie čakáte, tým viac Váš dlh narastá a preto sa ľahko môže stať, že Vám byt vydražia a Vám nič nezostane, teda ani byt ani žiadne peniaze. Výkup nehnuteľnosti zariadime pre Vás rýchlo a diskrétne. Rovnako rýchlo dostanete peniaze do rúk.

Byty vykupujeme hlavne v mestách a regiónoch: Zlaté Moravce, Partizánske, Prievidza, Žilina, Martin, Rajec, Púchov, Považská Bystrica, Trenčín, Bánovce, Trnava, Senec, Galanta, Nové Mesto, Nová Dubnica, Sereď, Šala, Nitra, Vráble, Levice, Piešťany.


Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Formulár bol úspešne odoslaný.
Formulár sa nepodaril odoslať.