0908 159 553

Ako prebieha odkúpenie

Postup pri výkupe nehnuteľnosti


Autor: Adrien Komžík - konateľ Rovex Reality plus

1. Kontakt s klientom

Pokiaľ mate záujem o výkup nehnuteľnosti tj. rýchly odpredaj vášho bytu, domu čí pozemku stačí ak nám zavoláte, pošlete SMS alebo email. Následne si dohodneme osobne stretnutie, kde si do detailu preberieme Vaše potreby. Do poručujeme si pripraviť všetky dokumenty, ktoré súvisia s ponúkanou nehnuteľnosťou.

2. Obhliadka nehnuteľnosti určenej na výkup-odpredaj

Pracovník našej spoločnosti urobí za Vašej účasti obhliadku predmetnej nehnuteľnosti a nahliadne do potrebných dokumentov.

3. Dohodnutie o spôsobe výkupu nehnuteľnosti

Na základe individuálnych potrieb a danej situácie Vám navrhneme najvýhodnejší postup pri odkúpení vašej nehnuteľnosti. Dohodneme sa na vyplatení okamžitej zálohy, oddlžení nehnuteľnosti, vyplatení veriteľov a iných dlhov. Dohodneme sa na presných termínoch a spôsobe vyplatenia odkúpenej ceny vykupovanej nehnuteľnosti, termíne sťahovania a ostatných detailoch ohľadom predaja vašej nehnuteľnosti.

4.Podpis dokumentov a finančné vyrovnanie

Bezplatne pre Vás pripravíme všetky potrebne dokumenty súvisiace s odpredajom nehnuteľnosti. Pri záverečnom stretnutí spolu podpíšeme náležíte zmluvy a dokumenty, v dohodnutom rozsahu vyrovnáme vaše dlhy, vyriešime vaše dražobné a exekučné konania. Vyplatíme Vám dohodnutú sumu za vykupovanú nehnuteľnosť. V prípade že bola nehnuteľnosť zadlžená výplatná suma bude znížená a sumu dlhov ktoré sme za Vás vyrovnali. Bezplatne vykonáme potrebne úkony na katastrálnom úrade a ďalších úradoch súvisiacich s predajom nehnuteľnosti.

Tento postup sa môže meniť na základe odlišnosti a individuálnych potrieb klientov. Našou snahou je o čo najrýchlejšie jednanie-peniaze Vám odovzdáme už do 24 hodín od prvého kontaktu.

Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Formulár bol úspešne odoslaný.
Formulár sa nepodaril odoslať.