0908 159 553

Zadĺžený byt, dom?

Oddlžovanie nehnuteľností.


Autor: Adrien Komžík - konateľ Rovex Reality plus

Naša spoločnosť sa riadi pri výkupe nehnuteľností predovšetkým 3 slovami.
Garancia - Spoľahlivosť - Diskrétnosť.
Ponúkame majiteľom nehnuteľností bezpečný spôsob pri výkupe nehnuteľnosti, ako taktiež aj pri oddlžení nehnuteľnosti. Pokiaľ sa na Vašom rodinnom dome, či byte nachádzajú nejaké ťarchy; ako napríklad: exekúcie, dlhy, sudcovské alebo exekútorské zástavy a nechcete prísť o svoju nehnuteľnosť alebo hľadáte spôsob ako znížiť splátky už existujúcich úverov? Najlepším riešením pre Vás je oddlženie nehnuteľnosti!

Nepoužívame klasické a zdĺhavé postupy pri oddlžovaní a výkupe nehnuteľností. Garantujeme tie najvýhodnejšie podmienky pri výkupe nehnuteľností alebo oddlžovaní nehnuteľnosti. Poskytujeme profesionálne služby, ako taktiež finančný a právny servis. Každý náš klient má individuálny prístup. Oddlženie nehnuteľnosti je nebankový finančný produkt, ktorý je určený pre klientov, ktorý potrebujú oddlžiť nehnuteľnosť. Oddlženie nehnuteľnosti je bez akéhokoľvek poplatku vopred. Spolupracujeme s klientmi v každej finančnej situácií. Napomáhame pri riešení dražobných a exekučných konaní. Vyplatíme celý dlh a následne sa dohodneme na odkúpení Vašej nehnuteľnosti.

Pokiaľ potrebujete pomôcť s Vašou nehnuteľnosťou, či už je to byt alebo rodinný dom, kontaktujte nás kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom – zavolajte, prezvoňte, pošlite SMS alebo nám napíšte e-mail a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať!

Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Formulár bol úspešne odoslaný.
Formulár sa nepodaril odoslať.