0908 159 553

Majetok v exekúcii

Mám exekútora a dlhy.

Občas v živote nastanú ťažké chvíle a človek sa nechcene dostane do finančnej tiesne. Dlhy začnú narastať a na rad prichádza nekompromisný exekútor. Pokiaľ sa nachádzate v podobnej situácii a nechcete prísť o váš byt, dom čí inú nehnuteľnosť ste na správnej adrese. Exekútor či dražobná spoločnosť vám zvyčajné vyplatia minimálnu čiastku za vašu nehnuteľnosť.

Preto ak nechcete prísť o byt aj o peniaze je načase začať riešiť vašu finančnú situáciu. Riešením je rýchly a bezpečný predaj-výkup nehnuteľnosti.

Ponúkame vám rýchly a bezpečný výkup vašej nehnuteľnosti za určíte vyššiu sumu ako by vám zostala po dražbe a zaplatení všetkých exekučných a iných poplatkov. Váš byt, dom, pozemok odkúpime v hotovosti do 24 hodín. Vyplatíme za Vás vaše nedoplatky, úvery, pokuty a iné dlhy a to aj v prípade že exekúcia sa už začala.

Náš právnik pre váš vypracuje potrebne zmluvy ktoré dostanete k nahliadnutiu a môžete sa k nim vyjadriť a požiadať o ich úpravu. Výkupu nehnuteľnosti sa venujeme takmer už 10 rokov a preto je naše jednanie slušné, rýchle a bezpečné pre obe strany. Peniaze vám vyplatíme podľa vašich potrieb v hotovosti alebo bankovým prevodom.

Potrebujete predať byt, dom, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť? Napíšte nám

Formulár bol úspešne odoslaný.
Formulár sa nepodaril odoslať.